Kına Gecesi Müzikleri

Gelenekten gelen Kına Gecesi ritüeli, kimi yanlarını geçmişten almaya devam ediyor, kimi yanları günümüz koşulları ile yine yeniden yorumlanıyor, modern detaylar katılarak gelinler için harika bir geceye dönüşüyor.Tabii ki, kına gecesi müzikleri de gecenin en önemli detaylarından biri oluyor.Gelinin “Hem ağlarım, hem gülerim, ben gelin giderim!” modunu yaşamasını sağlayacak, katılan herkese düğün öncesi bir ön prova yaşatacak bu gecede, önerdiğimiz şarkılar hem eğlenip oynamanızı, yeri geldiğinde gözlerinizin dolmasını ama mutlaka hamlığınızı atıp, düğüne ısınmanızı sağlayacak!

* Sertab Erener Rengarenk
* Ata Demirer  Bu Fasulye 7.5 Lira
* Kenan Doğulu  Güzeller İçinden
* Sezen Aksu  Yalnız Kullar (Tanrım)
* Hande Yener  Kırmızı
* Candan Erçetin Yüksek Yüksek Tepelere
* Kınayı Getir Aney
* Yeşim Salkım Kına Gecesi
* Sezen Aksu Rakkas

İlginizi Çekebilecek Diğer Rehber Yazıları

  • Vücudunuza Göre Geliklik Seçmek
    Vücudunuza Göre Geliklik Seçmek için size bazı bilgilendirmeleri ve içerikleri sitemizde sergiledik. Altın kuralları inceledikten sonra gelinliğinizi seçmek sizin için daha kolay olacaktır.
  • Düğün Fotoğrafçısı Seçimi Nasıl Yapılır?
    Düğün Fotoğrafçısı Seçimi Nasıl Yapılır? Sorusunu düğün zamanında yüzlerce fotografcı arasından nasıl karar vereceğinizi ve diğer tüm bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
  • Gelinliğinizi Nasıl Saklamalısınız?
    Gelinliğinizi satın aldıktan sonra düğün gününe kadar nasıl saklamanız gerekir? Gelinliğinizi düğün gününden sonra çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza kadar ilk günkü gibi saklamanın püf noktaları nelerdir?
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.