Kına Gecesi Müzikleri

Gelenekten gelen Kına Gecesi ritüeli, kimi yanlarını geçmişten almaya devam ediyor, kimi yanları günümüz koşulları ile yine yeniden yorumlanıyor, modern detaylar katılarak gelinler için harika bir geceye dönüşüyor.Tabii ki, kına gecesi müzikleri de gecenin en önemli detaylarından biri oluyor.Gelinin “Hem ağlarım, hem gülerim, ben gelin giderim!” modunu yaşamasını sağlayacak, katılan herkese düğün öncesi bir ön prova yaşatacak bu gecede, önerdiğimiz şarkılar hem eğlenip oynamanızı, yeri geldiğinde gözlerinizin dolmasını ama mutlaka hamlığınızı atıp, düğüne ısınmanızı sağlayacak!

* Sertab Erener Rengarenk
* Ata Demirer  Bu Fasulye 7.5 Lira
* Kenan Doğulu  Güzeller İçinden
* Sezen Aksu  Yalnız Kullar (Tanrım)
* Hande Yener  Kırmızı
* Candan Erçetin Yüksek Yüksek Tepelere
* Kınayı Getir Aney
* Yeşim Salkım Kına Gecesi
* Sezen Aksu Rakkas

İlginizi Çekebilecek Diğer Rehber Yazıları

  • Düğün Alyansı Seçim Önerileri
    Düğün Alyansı Seçim Önerileri..Evlilik hazırlıklarının en başındadır alyans seçimi. Heyecanlı heyecanlı nişanlı olduğunuzu herkese belli edebileceğiniz, aynı takıdan takabileceğiniz simgesel birşey..
  • Tek Tek Damatlık Detayları
    Tek Tek Damatlık Detaylarını, giyilecek giysileri madde madde sizler için derledik ve açıklamaları ile sitede yer verdik.
  • Nişan Bohçasında Olması Gereken Şeyler
    Nişan bohçasının içinde ne olduğunu bilmeyenler çiftler için araştırdık. Peki nişan bohçasında neler olur? Nişan bohçasına neler konur? İşte haberimizde?
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.