Kalıcı Nikah Şekeri Seçimi

Kalıcı Nikah Şekeri Seçimi ile akıllarda ve hatıralarda kalıcı nikah şekerlerinin seçimi için bilinmesi gereken bazı bilgi ve detayları sizlerle paylaştık.

Düğün öncesi hazırlıklardan bir tanesi de nikah şekeri seçimi. Basitmiş gibi görünse de özen isteyen bir iş. Aslında bu hazırlıkların hepsi özen istiyor.Hayatınızın belki de en özel gününde herşeyin kusursuz olmasını kim istemez ki? Nikah şekerleri konusunda birkaç noktaya dikkat ederseniz işiniz daha da kolaylaşacaktır.İlk olarak diğer şeylerde olması gerektiği gibi nikah şekerlerinin seçimini son ana bırakmayın. Davetli sayınız belli olur olmaz siparişinizi verin. Çünkü bu şekerlerin hepsi tek tek elde yapıldığından oldukça zaman istiyor.En az 3 hafta öncesinden siparişinizi vermelisiniz.Davetiyeler genellikle iki kişilik dağıtıldığından dolayı nikah şekerlerinin sayısı davetiye sayısından daha fazla olmalı. Fazla olması her zaman yetmemesinden iyidir. Kalanları nikahınıza gelemeyen yakınlarınıza verebilirsiniz.

Düğün konseptinize göre seçeceğiniz nikah şekerlerinizin kalıcı olmalıdır. Bu düğüne katılacak olan davetlileriniz için son derece anlamlı ve güzel bir fikir olacaktır. Seçeceğiniz nikah şekerlerinizin kalıcı olmasını isteyebilirsiniz. Tercihinizi kalıcı nesnelerden yana kullanmanızda fayda var. Mesela; küçük anahtarlıklar, çerçeveler, aynalar, süs eşyaları, lokumluklar gibi nesneleri çeşitli aksesuarlarla süsleyerek şık ve kalıcı bir nikah şekeri oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Rehber Yazıları

  • Nişan Bohçasında Olması Gereken Şeyler
    Nişan bohçasının içinde ne olduğunu bilmeyenler çiftler için araştırdık. Peki nişan bohçasında neler olur? Nişan bohçasına neler konur? İşte haberimizde?
  • Gelinin Nişan Bohçasında Olması Gerekenler
    Düğün hazırlıklarında bohça hazırlığı nişan zamanı yapılır. Kız tarafı damat bohçasını, erkek tarafı ise gelin bohçasını nişanın ardından teslim eder. Peki bu gelin bohçasında neler bulunur?
  • Gelinlik İçin Ayakkabı Alacaklar DİKKAT
    Gelinlik İçin Ayakkabı Alacaklar DİKKAT ! Gelin ayakkabısı düğünde en dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelir. Rahatsız bir gelin ayakkabısı gelinlerin yıllarca hayalini kurduğu gecenin zehir olmasına neden olabilir.
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.