Düğün Alyansı Seçim Önerileri

Düğün Alyansı Seçim Önerileri..Evlilik hazırlıklarının en başındadır alyans seçimi. Heyecanlı heyecanlı nişanlı olduğunuzu herkese belli edebileceğiniz, aynı takıdan takabileceğiniz simgesel birşey..

Alyansın madeni konusundaki tutuculuk da ortadan kalkıyor. Altın, platin, gümüş, titanyum veya herhangi sevdiğiniz bir maddeden düğün alyansı yaptırabilirsiniz. İsimler alyansın içine yazdırıldığı gibi bazı modellerde dışına da yazılabiliyor. Bu fikri de aklınızın bir köşesinde bulundurun.Düğün alyansı seçerken klasik düşüncelerden uzaklaşmaya ve zevklerinizle uyuşan modeller üzerinde düşünmeye gayret edin. Alyansınız her gün parmağınızda taşıyacağınız, sizin bir parçanız olacak özel aksesuarlardır. Eğer altında sarı rengi sevmiyorsanız, sırf alyans olduğu için bu renge yönelmeyin. Beyaz altın ya da platini tercih edin. Kadınlar tamtur gibi farklı bir alyans modeli tercih ederken erkekler de siyah titanyumdan yapılmış şık bir alyansı tercih edebilir.

Müstakbel eşiniz çok şık bir tektaş yüzükle size evlenme teklifi etti ve siz de evet mi dediniz, o zaman düğün hazırlıklarına yavaş yavaş başlama zamanınız da gelmiş demektir. Evet diyerek parmağınıza taktığınız o tektaşın yanına şimdi bir de alyans eklenecek. Peki alyans seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin ne olduğunu biliyor musunuz? Öncelikle şunu unutmayın bu yüzükler ömür boyu parmağınızda kalacak o yüzden de hiç bıkmadan takacağınız modeller aramalısınız. Alyans seçerken ilk olarak buna dikkat edin. Daha sonra renginizi belirleyin. Alyanslarınızın hangi materyalden yapılmış olmasını istersiniz bunu da netleştirin. Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da kullanım kolaylığı. Her tarzda kıyafete uyum sağlamalı ve sağlığınız açısından da size rahat bir kullanım imkanı sunmalı. Sertifikalı ürün seçmenin de ne kadar önemli olduğunu hatırlatmamıza gerek yok herhalde. Aldığınız yüzüğün tüm bilgilerinin yazıldığı sertifika, yüzüğünüzün başına gelebilecek her türlü olumsuzlukta sizin işinize yarayacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Rehber Yazıları

  • Damat Bohçasında Neler Olmalı
    Nişan bohçası, kız ve erkek tarafının birbirlerine hediye göndermesidir. Damat tarafına götürülen bohçaya aynı zamanda damat bohçası da denir. Hazırlanan bohçada yalnız damat için değil aile bireyleri için de hediyeler bulunur.
  • Kalıcı Nikah Şekeri Seçimi
    Kalıcı Nikah Şekeri Seçimi ile akıllarda ve hatıralarda kalıcı nikah şekerlerinin seçimi için bilinmesi gereken bazı bilgi ve detayları sizlerle paylaştık.
  • Gelinlik Seçimi İçin Bazı Bilgiler
    Gelinlik Seçimi İçin Bazı Bilgileri sizler için web sitemizde kısa bilgiler ve içeriklerle sergilemeye çalıştık. Kısa bir zaman ayırarak inceleyebilirsiniz.
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.